Reference

S Petrem jsem měl možnost spolupracovat již dvakrát, jednou při pořádání plesu, kde se svojí partnerkou předvedl úžasné akrobatické vystoupení a hned poté podruhé při slavnostním otevření venkovního areálu zábavního parku, kde jeho vystoupení i workshop opět sklidil veliký úspěch. Navíc dokázal přizpůsobit vystoupení dospělým divákům a pak i naopak dětským. Spolupráci s Petrem mohu jedině doporučit.
Zbyněk Tomašík, Bruno family park, Brno, duben 2018

Perfektní vystoupení, které dokázali jeho autoři přizpůsobit na míru našim potřebám. Navíc si ceníme, že se vypořádali i s nepříznivým a kluzkým povrchem. Celkově velmi profesionální a co je nejdůležitější, návštěvníci naší akce byli spokojení.
Michal Vaňáč, Kančí ples, Brno, březen 2018

Vystúpenie zoskupenia Aurora Acro Dance v podaní Jany Šálkovej a Matúša Šabíka na Plese študentov Právnickej fakulty sa stretlo s veľmi pozitívnymi ohlasmi zo strany účastníkov. Vystupujúci a ich vystúpenie bolo profesionálne a bolo vidieť, že sa svedomito pripravili. Zo strany organizátorov, čo sa týka komunikácie a organizácie tohto vystúpenia nevznikli žiadne problémy a všetko prebehlo plynule. Zoskupenie Aurora Acro Dance určite odporúčam na podobné udalosti ale tak isto si myslím, že je vhodné pre všetky druhy eventov. Ešte raz vystupujúcim veľmi pekne ďakujem.
Jakub Kačerek, Ples Právnické fakulty, Brno, únor 2018